Ultragarsinis veido valymas

ULTRAGARSINIS VEIDO VALYMAS

Aplinkos tarša, nesubalansuota mityba, hormonų pokyčiai ir netinkamai pasirinktos odos priežiūros priemonės – dažniausi veiksniai, lemiantys alergines odos reakcijas, spuogelius ar spalvos pokytį. Dėl to svarbu rūpintis oda ir reguliariai atlikti veido valymą. Viena inovatyviausių kosmetologinių procedūrų – veido valymas ultragarsu. Tai patikima, giluminė veido valymo procedūra, kurios metu naudojamas modernus aparatas, skleidžiantis ultragarso bangas ir aukšto dažnio vibraciją.

Ultragarsinio veido valymo nauda

Veido valymas ultragarsu – moderni ir efektyvi procedūra, suteikianti akivaizdžią naudą ir turinti didelių privalumų, lyginant su tradiciniais veido valymo būdais.

  • Ultragarsinio valymo metu oda nepažeidžiama ir netraumuojama, todėl ši procedūra tinkama net ir turintiems jautrią ar itin sausą odą.
  • Šios procedūros metu pasiekiami giliausi odos sluoksniai, todėl pašalinami ne tik odos paviršiaus nešvarumai ar negyvos ląstelės, bet ir sureguliuojama riebalinių liaukų veikla ir išvalomos užsikimšusios poros.
  • Ultragarso aparato skleidžiama vibracija valo odos limfinę sistemą ir sureguliuoja jos pH. Ši vibracija taip pat veikia kaip masažas, skatinantis elastino ir kolageno gamybą.
  • Minėtoji procedūra efektyviai sumažina spuogų susidarymą ir smulkias raukšleles.
  • Ultragarsinis veido valymas suteikia odai gilų drėgmės poveikį ir padeda geriau įsisavinti kosmetines priemones.
  • Ši procedūra užkerta kelią randų susidarymui, be to, padeda atstatyti odos būklę po plastinių operacijų ar cheminio pilingo.
  • Veido valymas ultragarsu pagerina medžiagų apykaitą ir kraujo mikrocirkuliaciją, pagreitina odos atsinaujinimo procesus, aprūpina odos lastęles deguonimi ir maistinėmis medžiagomis bei padeda jas geriau įsisavinti.

Kaip atliekamas ultragarsinis veido valymas?

Ultragarsinis veido valymas –  keleriopo poveikio procedūra, atliekama trimis etapais. Pirmiausia ultragarsu nušveičiamas odos paviršius – veikiant ultragarso bangoms tam tikrais parametrais, pašalinamos negyvos odos ląstelės ir makiažo likučiai. Antrajame etape oda drėkinama ir brinkinama, tada giluminiame lygmenyje atveriamos poros ir išvalomas riebalų perteklius, inkštirai, komedonai ir spuogai. Šio etapo metu taip pat veikiamos pigmentinės dėmės. Be to, vibracija ir ultragarso bangos veikia tarsi giliųjų audinių mikro masažas, stimuliuojantis odos jauninimo procesus. Trečiajame etape į giliausius odos sluoksnius įvedamos aktyviosios medžiagos – profesionalios kosmetikos, intensyviai odą drėkinantys serumai.

Po procedūros

Ultragarsinis veido valymas nepalieka jokių šalutinių reiškinių (pvz., patinimo ar paraudinimo), todėl skaisčia oda galėsite džiaugtis iškart po procedūros. Dėl šios priežasties minėtoji procedūra pranašesnė už mechaninį ar rūgštinį valymą. Tiesa, dieną po procedūros rekomenduojama nešlapinti, nekasyti ir nemasažuoti odos, taip pat parą laiko nevartoti tonizuojančių gėrimų ir alkoholio. Ultragarsinis veido valymas suaktyvina organizmo valymosi procesus, todėl dieną arba dvi po procedūros rekomenduojama gerti daugiau vandens, kad greičiau pasišalintų toksinai. Savaitę po procedūros patariama nesideginti soliariume ar saulėje, taip pat nesilankyti pirtyje ar saunoje. Tą pačią dieną po procedūros pastebimas akivazidus odos pokytis – lygesnė ir skaitesnė oda, akivaizdžiai susitraukusios poros, sumažėjęs odos riebumas ir dirglumas. Net ir viena procedūra padeda sumažinti odos uždegimus ir smulkias raukšleles, be to, veido odos spalva tampa vienodesnė, o pati oda – drėgnesnė.

Kiek procedūrų reikia?

Nors ultragarsinio veido valymo rezultatas matomas jau po pirmos procedūros, tačiau rekomenduojama atlikti iki 8 valymų. Turintiems itin problematišką odą rekomenduojama lankytis 1–2 kartus per savaitę, o ne tokios reiklios odos savininkams siūloma registruotis kartą per dvi savaites ar netgi dar rečiau – kartą per mėnesį. Tiesa, tai tik rekomendacijos – kiekvieno paciento atvejis – skirtingas, todėl turi būti aptariamas individualiai su specialistu.

Kada procedūra neatliekama?

Nors ultragarsinis veido valymas tinka bet kokio amžiaus žmonėms, nepriklausomai nuo jų odos tipo, tačiau ši procedūra nerekomenduojama nėščiosioms, turintiems širdies stimuliatorių ar metalinius implantus procedūros vietoje, pasireiškus aktyviai Herpes infekcijai ar ūmiai aknės formai, sergantiems kraujo, infekcinėmis, onkologinėmis ligomis ar rimta diabeto forma bei turintiems širdies sutrikimų.

Darbo valandos:

Pirm - Penkt – 8:00 - 19:00