Ultragarsinis veido valymas ir sonoforezė – dviguba odos gydymo galia

0
V

Ši vibracija efektyviai veikia ir skaido vandens molekules. Taip pat naudojama šveitimo mentelė, kurios pagalba švelniai nuvalomi nešvarumai, bakterijos, negyvos odos ląstelės, makiažo likučiai ir kiti nešvarumai.  Procedūra visiškai neskausminga,  oda mechaniškai nepažeidžiama ir netraumuojama. Veido valymas ultragarsu tinka bet kokio tipo odai. Ultragarsinis veido valymas tinka sausai, jautriai, riebiai ir problematiškai odai.  Ši procedūra labai švelni, po procedūros veidas tampa skaistus – iškart po procedūros galima keliauti į darbą ar ruoštis šventei.
Sonoforezė ultragarso svyravimų pagalba įveda į dermą įvairias aktyvias medžiagas, esančias kosmetinėse priemonėse. Ultragarso bangų vibracijos daro intensyvų audinių mikromasažą ląstelių lygmenyje, sustiprina mikrocirkuliaciją ir prisotiną odą deguonimi. Ultragarsas padidina jungiamojo audinio elastingumą stimuliuodamas kolageno ir elastino skaidulų sintezę.

Ultragarsinis veido valymas ir sonoforezė. Nauda ir atlikimas

Ultragarsinio valymo metu oda lengvai išvaloma, nušveičiama, oda paruošiama kitiems procedūros etapams. Po valymo ultragarso bangomis sonoforezė tampa dar efektyvesnė, veido odą galima prisotinti pasirinktu serumu, mikroelementais, vitaminais, hialuronu ir t.t. Procedūros trukmė iki 1:30 val. Atlikus abi procedūras oda taps švari, skaisti, švytinti. Sonoforezės metu pasirenkamas specialus preparatas pagal jūsų odos būklę, norint išspręsti tam tikras odos problemas – mažinamas raudonis, pildoma odos drėgmė, suteikiama jai švytėjimo, didinamas odos elastingumas – sumažėja raukšlelės.

Ultragarsinio valymo metu oda lengvai išvaloma, nušveičiama, oda paruošiama kitiems procedūros etapams. Po valymo ultragarso bangomis sonoforezė tampa dar efektyvesnė, veido odą galima prisotinti pasirinktu serumu, mikroelementais, vitaminais, hialuronu ir t.t. Procedūros trukmė iki 1:30 val.– Altaderma

Kombinuotos procedūros ilgalaikiškumas

Jau po vienos kombinuotos procedūros matomas geras efektas. Ši procedūra labai švelni, nenaudojamas mechaninis būdas išvalyti odos poras, dėl to norint pasiekti maksimumą rekomenduojama atlikti bent 4-5 procedūras. Po to procedūras kartoti pagal poreikį. Norint turėti gražią ir sveiką odą, būtinas tęstinumas. Šios procedūros yra puoselėjančios, palaikančios odą jaunatviška ir švytinčia. Net ir neturint rimtų odos problemų, šias procedūras profilaktiškai rekomenduojama atlikti kartą per 1-1,5mėn arba pagal poreikį. Taip išsaugoma natūrali odos būkle, išvengiamas odos pablogėjimas esant įvairiems grėsmės faktoriams, kaip aplinka, makiažas, kiti teršalai.

Procedūros nėra rekomenduojamos visiems

Ultragarsinio veido valymo ir sonoforezės procedūros negalima atlikti nėščiosioms, turintiems širdies stimuliatorių, sergantiems onkologinėmis, infekcinėmis ligomis, cukriniu diabetu. Svarbu prieš kiekvieną naują estetinės dermatologijos procedūrą pasitarti su specialistu kosmetologu, dermatologu ar medicinos gydytoju dėl norimos procedūros atlikimo. Konsultacijos metu jis ne tik įvertins odos būklę, bet ir pasiūlys tikslingas procedūras odos būklei pagerinti, be galimo šalutinio pakenkimo.

Svarbu prieš kiekvieną naują estetinės dermatologijos procedūrą pasitarti su specialistu kosmetologu, dermatologu ar medicinos gydytoju dėl norimos procedūros atlikimo.– Altaderma

Komentuoti

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Darbo valandos:

Pirm - Penkt – 8:00 - 19:00