Plaukų mezoterapija

Plaukų mezoterapija

Turėti gražius ir sveikus plaukus nori ne tik moterys, bet ir vyrai, todėl padidėjęs plaukų slinkimas gali sukelti neigiamų emocijų ir kompleksų. Plaukų slinkimas – individualus procesas, kurį gali sukelti įvairūs išoriniai veiksniai – netinkamos plaukų priežiūros priemonės ar itin dažnas plaukų garbanojimas, tiesinimas ir džiovinimas. Tiesa, kur kas dažniau suprastėjusią plaukų būklę lemia žmogaus organizme vykstantys procesai. Reakcinis plaukų slinkimas gali atsirasti dėl patiriamo streso ar didelio šoko, chirurginių operacijų, gimdymo, įvairių ligų ar uždegimų, tam tikrų vaistų vartojimo ar nevisavertės mitybos bei dietų. Androgeninį plikimą lemia hormonų perteklius. Nors šio tipo plikimas labiau būdingas vyrams, tačiau gali pasireikšti ir moterims.

AKCIJA plaukų mezoterapijos procedūroms! Iki 2023.04.30 procedūrų kaina tik 59 €, vietoje 80 €.

O perkant 3 procedūrų komplektą, vienos procedūros kaina tik 49 €!

Plaukų mezoterapijos nauda

Norint užkirsti kelią plaukų slinkimui ir plikimui, būtina imtis efektyvių priemonių. Viena iš tokių priemonių, padedančių gydyti reakcinį plaukų slinkimą bei androgeninį plikimą – plaukų mezoterapija. Ši nesudėtinga, bet efektyvi procedūra gali padėti atstatyti silpnus, lūžinėjančius ir žvilgesį praradusius plaukus, praturtindama juos vitaminais ir maistingomis medžiagomis. Svarbu paminėti, kad po plaukų mezoterapijos kurso išnyksta pleiskanos, todėl galvos oda tampa švari. Taip pat plaukų mezoterapija skatina plaukų ataugimą po COVID-19 ligos. Be to, mezoterapija plaukams – efektyvi profilaktinė priemonė nuo plaukų žilimo.

Kaip atliekama plaukų mezoterapija?

Pirmiausia, prieš procedūrą rekomenduoja sužinoti tikslią plaukų slinkimo priežastį. Jei plaukų slinkimą lemia odos ligos arba virškinamojo trakto ar endokrininės sistemos sutrikimai, pirmiausiai būtina išgydyti ligą. Priešingu atveju, plaukų mezoterapijos rezultatai gali būti neefektyvūs arba trumpalaikiai. Atliekant plaukų mezoterapiją, naudojamos smulkios adatėlės ir švirkštai, kuriais į galvos odą suleidžiami veikliųjų medžiagų mezoterapiniai kokteiliai. Specialiai galvos odai subalansuotuose kokteiliuose gausu biologiškai aktyvių medžiagų (vitaminų, mikroelementų, hialurono rūgšties ir kt.), maitinančių plaukų folikulus ir gerinančių kraujo bei deguonies tiekimą galvos odoje. Mezoterapijos injekcijos padeda apsaugoti plaukų ląsteles nuo streso ir kenksmingų išorės veiksnių, be to, skatina plaukų ląstelių atsinaujinimą.

Kiek procedūrų reikia?

Jau po pirmosios mezoterapijos procedūros pastebimas plaukų būklės gerėjimas, tačiau, siekiant sustabdyti plaukų slinkimą, rekomenduojama atlikti 6–8 procedūrų kursą. Mezoterapijos procedūros atliekamos kas savaitę. Po gydymo kurso rekomenduojamos dvi palaikomosios procedūros kas 1,5–2 mėnesius. Taip pat šią procedūrą galima atlikti ir profilaktiškai.

Ar plaukų mezoterapija – skausminga?

Plaukų mezoterapijos metu gali būti jaučiamas minimalus diskomfortas, tačiau stengiamasi neskausminti paciento. Atlikus procedūrą, galimi šalutiniai požymiai – padidėjęs odos jautrumas, lokalūs patinimai, kraujosrūvos, tačiau tai tik laikini požymiai.

Kada plaukų mezoterapija neatliekma?

Nors plaukų mezoterapiją galima atlikti įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, visgi, ši procedūra neatliekama:
  • Nėštumo metu
  • Paūmėjus odos ligoms
  • Vartojantiems medikamentus (pvz., retinoidus)
  • Sergantiems tam tikromis neurologinėmis ligomis
  • Sveikstantiems po operacijos
  • Alergiškiems bent vienai medžiagai, esančiai injekcijos sudėtyje. 

Ko reikėtų vengti po plaukų mezoterapijos?

Parą po procedūros negalima plauti galvos. Keletą dienų po plaukų mezoterapijos
nerekomenduojama eiti į vandens procedūras ir nesimaudyti baseine ar vandens telkiniuose. Taip
pat svarbu vengti temperatūrų skirtumo, todėl po mezoterapijos nerekomenduojama lankytis
pirtyse ar soliariume. Jei procedūra atliekama žiemą, esant dideliems šalčiams, pasistenkite
saugoti galvos odą, paslėpdami ją po kepure.

Registracija
Darbo valandos:

Pirm - Penkt – 8:00 - 19:00