Plaukelių šalinimas lazeriu

PLAUKELIŲ ŠALINIMAS LAZERIU

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas įvairiose veido ir kūno zonose yra neatsiejama daugelio vyrų ir moterų kasdienės rutinos dalis. Tam atlikti dažnai naudojami skustuvai, plaukų šalinimo kremai, vaško juostelės ar elektriniai epiliavimo prietaisai. Deja, tai tik laikini nepageidaujamų plaukelių šalinimo sprendimai, kurie nesuteikia ilgalaikių rezultatų, bei gali sukelti odos dirglumą ar net skausmą. Tuo tarpu naujos kartos lazeriai gali užtikrinti efektyvų, neskausmingą ir ilgalaikį plaukelių pašalinimą įvairiose veido ir kūno zonose.

"MEDIOSTAR MONOLITH” lazeris – naujos kartos, saugus diodinis lazeris. Jis, skleisdamas didelio galingumo šviesos energiją, sunaikina plaukelį jo augimo fazėje ir ilgam padeda išvengti plaukelių ataugimo. Procedūros metu, šviesa prasiskverbia kelis milimetrus į odą, taip pasiekdama plaukelių folikulus, kuriuose yra melanino, o melaninas sugeria šviesą, todėl aplinkiniai audiniai nėra pažeidžiami. Šviesa absorbuojama ir virsta šiluma. Tokiu būdu užkertamas kelias plaukelių augimui ir užtikrinamas plaukelių sumažėjimas gydomoje srityje. Lazerio „Asclepion“ plaukelių šalinimo technologijoje yra galingas odą vėsinantis elementas, kuris prieš pat šviesos impulsą atvėsina paviršinį sluoksnį, todėl procedūra yra neskausminga ir yra nedidelė nepageidaujamų reiškinių tikimybė.

Kaip atliekama plaukelių šalinimo procedūra? Užtepus vandens turinčio gelio, lazerio antgalis priglaudžiamas prie odos ir slenkamas odos paviršiumi, užtikrinant, kad būtų pasiekiamos net ir sunkiausiai prieinamos vietos. Lazeris skleidžia šviesos impulsą, kuris gali sukelti lengvą dilgčiojimo jausmą. Tuo pat metu yra vėsinamas viršutinis odos sluoksnis. Po gydymo gali atsirasti odos paraudimas ir (arba) šilumos pojūtis. Visumoje, šalutinį poveikį galima palyginti su nedideliu nudegimu saulėje. Procedūros metu plaukeliai yra atpalaiduojami, praranda atramą ir galiausiai iškrenta. Procedūros yra kartojamos kas 4-6 savaites, kol yra pasiekiamas maksimalus efektas ir lazerio paveiktoje zonoje plaukeliai neatauga.

SPECIALŪS PASIŪLYMAI

D.U.K.

Kiek man reikės gydymo procedūrų?

Priklausomai nuo individualių organizmo savybių, odos tipo bei plaukelių spalvos ir struktūros, vienos kūno zonos pilnam plaukelių pašalinimui gali prireikti nuo 4 iki 10 seansų.

Plaukelių augimo ciklai yra išskiriami į tris etapus: aktyvaus augimo, tarpinis, ramybės etapas. Plaukelių šalinimo seanso metu, pašalinami tik augimo fazėje esantys plaukeliai, todėl norint pasiekti geriausių rezultatų reikalingas tam tikras procedūrų kursas.

Ar gydymas lazeriu yra efektyvus visiems plaukelių tipams?

Naujausias „MeDioStar Monolith” lazeris, šiuo metu efektyviausia priemonė nepageidaujamų plaukelių šalinimui. Parinkus tinkamus parametrus, lazeris veikia įvairios spalvos ir storio plaukelius. Efektyviam šviesių plonų plaukelių pašalinimui gali prireikti daugiau procedūrų.

Ar lazerio procedūra yra efektyvi?

„MeDioStar Monolith” lazeris – šiuo metu efektyviausia priemonė rinkoje nepageidaujamų plaukelių šalinimui. Norint pasiekti geriausius rezultatus, svarbu sudaryti gydymo planą, pagrįstą jūsų odos tipu bei plaukelių spalva ir storiu. Svarbu nuosekliai laikytis specialisto rekomendacijų ir gydymo plano.

Kokių rezultatų turėčiau tikėtis?

Po 4-10 procedūrų galima pasiekti iki 100% nepageidaujamų plaukelių sunaikinimą gydomoje zonoje. Norint išlaikyti pasiektus rezultatus, rekomenduojama atlikti palaikomąją procedūrą 1 kartą per 12 mėn.

Kaip yra atliekama procedūra?

Parengus individualų gydymo planą ir parinkus specialius parametrus, baltu pieštuku padengiami visi odos dariniai plaukelių šalinimo zonoje. Ant odos tepamas plonas skaidraus gelio sluoksnis. Specialiu lazerio antgaliu, skleidžiančiu šviesos impulsą, paveikiami aktyvioje augimo fazėje esantys plaukelių folikulai. Dėka į lazerį įdiegtos vėsinimo sistemos, gydymas yra beskausmis, lazerio veikiamoje vietoje galima jausti švelnų dilgčiojimo pojūtį. Gydymui nereikalingas nuskausminimas.

Koks gali būti šalutinis poveikis?

Gydymas „MeDioStar“ yra efektyvus ir saugus visų tipų odai. Kaip ir bet kokio kito gydymo atveju, negalima visiškai atmesti nepageidaujamo šalutinio poveikio. Po gydymo gali atsirasti odos paraudimas, šilumos pojūtis. Šalutinis poveikis yra panašus į lengvą nudegimą saulėje ir išnyksta praėjus kelioms valandoms po gydymo. Po kelių valandų galite pastebėti odos spalvos pasikeitimus, šašus, pūsleles, odos patamsėjimą ar pašviesėjimą, kurie praeis savaime. Norėdami gauti daugiau informacijos apie galimą šalutinį poveikį, kreipkitės į specialistą.

Kas kiek laiko reikia kartoti procedūrą?

Procedūros paprastai atliekamos kas 4-6 savaites. Atlikus procedūrų kursą, rekomenduojama palaikomosios procedūros 1-2 kartus per 12 mėn.

SVARBU ŽINOTI!

Prieš procedūrą:

 • 4 savaites prieš procedūrą neatlikite celiulito gydymo procedūrų.
 • 4-6 savaites prieš procedūrą nešalinkite plaukų pincetu, vašku ar elektriniu epiliatoriumi.
 • 1 savaitę prieš procedūrą nesilankykite soliariume ar nesideginkite.
 • Dieną prieš procedūros atlikimą nuskuskite plaukelius planuojamame gydyti plote.
 • Procedūros dieną netepkite kremo, nenaudokite dezodoranto planuojamoje gydyti zonoje.

Po procedūros:

 • 1 savaitę po procedūros venkite tiesioginių saulės spindulių ir nesideginkite soliariume. Jeigu praleidžiate daug laiko lauke, naudokite SPF kremą.
 • Jei pastebite odos sudirgimą, ar kitas odos reakcija, kurios nebuvo paminėtos čia, susisiekite su Jus gydančiu specialistu.
Kainoraštis

BLITZ akcijos taisyklės:

 1. Akcija galioja 2023 m. vasario 1 d. – 2023 m. vasario 28 d.
 2. Užsiregistravus pirmai procedūrai, procedūros Blitz akcijos kaina išlieka ir galioja sekančioms to paties rinkinio procedūroms. Blitz akcijos kaina taikoma iš viso 6-ioms procedūroms.
 3. Norint pasinaudoti suteikta Blitz akcijos nuolaida sekančioms procedūroms, sekančios procedūros turi būti atliktos per 12 mėn. t.y. iki 2024 m. vasario 28 d.
 4. Nereikia įsigyti 3, 6 ar 8 procedūrų rinkinio ir susimokėti už rinkinį iš karto tam, kad būtų suteikta Blitz akcijos kaina.
 5. Akcijos nuolaidos negalioja jau pradėjus plaukelių šalinimo gydymą ir įsigijus tokius pačius 3, 6 arba 8 procedūrų rinkinius iki 2023 m. vasario 1 d.
REGISTRACIJA
Darbo valandos:

Pirm - Penkt – 8:00 - 19:00