SĖKMĖS VALANDOS – Plaukelių šalinimas lazeriu

SPECIALŪS PASIŪLYMAI PLAUKELIŲ ŠALINIMO PROCEDŪROMS

Ar žinojai, kad jeigu vasarą nori turėti lygią ir švelnią odą be plaukelių, gydymą turi pradėti  jau dabar?!

Plaukelių šalinimas lazeriu – puikus, efektyvus sprendimas pašalinti plaukelius visam laikui be jokio skausmo. Įprastai procedūras reikia kartoti kas 4-6 savaites, tad pats metas pradėti gydymą.

Iki pat metų galo, procedūras lazeriu galite atlikti pigiau! (žr. Spec. Pasiūlymus). Bet tai ne viskas! Iki pat metų galo, kiekvieną savaitę paskelbsime SEKMĖS VALANDAS, kurių metu užsiregistravus procedūroms, gausite papildomas nuolaidas.

Lapkričio 29, gruodžio 13, 16, 20, 30 dienomis, – visiems pacientams, užsiregistravusiems laikotarpiu nuo 08:00 iki 19:00 plaukelių šalinimo procedūrai: pažastys+bikini (pilnas)+blauzdos – pritaikysime papildomą 30 % nuolaidą – procedūros kaina bus TIK 114 €, vietoje 253 €. SVARBU! Pradėjus kursą specialia kaina, ji galios viso kurso metu.

Tad nieko nelaukite, ateitis be varginančio plaukelių šalinimo prasideda jau pirmadienį!

SVARBU! Registruokitės 86 552 3225. Speciali kaina bus taikoma tiems, kurie įvykdys registraciją tik nurodytai procedūrai ir tik lapkričio 29, gruodžio 13, 16, 20, 30 dienomis, nuo 08:00 iki 19:00

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas įvairiose veido ir kūno zonose yra neatsiejama daugelio vyrų ir moterų kasdienės rutinos dalis. Tam atlikti dažnai naudojami skustuvai, plaukų šalinimo kremai, vaško juostelės ar elektriniai epiliavimo prietaisai. Deja, tai tik laikini nepageidaujamų plaukelių šalinimo sprendimai, kurie nesuteikia ilgalaikių rezultatų, bei gali sukelti odos dirglumą ar net skausmą. Tuo tarpu naujos kartos lazeriai gali užtikrinti efektyvų, neskausmingą ir ilgalaikį plaukelių pašalinimą įvairiose veido ir kūno zonose.

„MEDIOSTAR MONOLITH” lazeris – naujos kartos, saugus diodinis lazeris. Jis, skleisdamas didelio galingumo šviesos energiją, sunaikina plaukelį jo augimo fazėje ir ilgam padeda išvengti plaukelių ataugimo. Procedūros metu, šviesa prasiskverbia kelis milimetrus į odą, taip pasiekdama plaukelių folikulus, kuriuose yra melanino, o melaninas sugeria šviesą, todėl aplinkiniai audiniai nėra pažeidžiami. Šviesa absorbuojama ir virsta šiluma. Tokiu būdu užkertamas kelias plaukelių augimui ir užtikrinamas plaukelių sumažėjimas gydomoje srityje. Lazerio „Asclepion“ plaukelių šalinimo technologijoje yra galingas odą vėsinantis elementas, kuris prieš pat šviesos impulsą atvėsina paviršinį sluoksnį, todėl procedūra yra neskausminga ir yra nedidelė nepageidaujamų reiškinių tikimybė.

Kaip atliekama plaukelių šalinimo procedūra? Užtepus vandens turinčio gelio, lazerio antgalis priglaudžiamas prie odos ir slenkamas odos paviršiumi, užtikrinant, kad būtų pasiekiamos net ir sunkiausiai prieinamos vietos. Lazeris skleidžia šviesos impulsą, kuris gali sukelti lengvą dilgčiojimo jausmą. Tuo pat metu yra vėsinamas viršutinis odos sluoksnis. Po gydymo gali atsirasti odos paraudimas ir (arba) šilumos pojūtis. Visumoje, šalutinį poveikį galima palyginti su nedideliu nudegimu saulėje. Procedūros metu plaukeliai yra atpalaiduojami, praranda atramą ir galiausiai iškrenta. Procedūros yra kartojamos kas 4-6 savaites, kol yra pasiekiamas maksimalus efektas ir lazerio paveiktoje zonoje plaukeliai neatauga.

Siūlome pasinaudoti specialiai jums sukurtais plaukelių šalinimo procedūrų rinkiniais. Šiuo metu rinkiniams taikomos specialios kainos! Procedūrų rinkinio kaina galios VISO procedūrų kurso* metu.

Smakras + viršutinė lūpa NEMOKAMAI 45 €
Šlaunys + blauzdos 217 € 150 €
Pažastys + kojos 282 € 197 €
Pažastys + blauzdos 164 € 114 €
Pažastys + klasikinis bikini 130 € 84 €
Pažastys + pilnas bikini 154 € 92 €
Kojos + klasikinis bikini 183 € 128 €
Kojos + pilnas bikini 207 € 144 €
Pažastys + klasikinis bikini + kojos 347 € 225 €
Pažastys + klasikinis bikini + blauzdos 229 € 148 €
Pažastys + pilnas bikini + kojos 371 € 241 €
Pažastys + pilnas bikini + blauzdos 253 € 164 €

*Procedūrų kursą sudaro 4-10 procedūrų. Procedūros atliekamos kas 2 savaitės – 1 mėnesį. Procedūrų maksimali atlikimo trukmė ~10 mėnesių.

Norite tik vienos srities plaukelių šalinimo? Visoms plaukelių šalinimo pavienėms procedūroms taikoma 15 % nuolaida! Visas kainas rasite čia.

D.U.K.

Kiek man reikės gydymo procedūrų?

Priklausomai nuo individualių organizmo savybių, odos tipo bei plaukelių spalvos ir struktūros, vienos kūno zonos pilnam plaukelių pašalinimui gali prireikti nuo 4 iki 10 seansų.

Plaukelių augimo ciklai yra išskiriami į tris etapus: aktyvaus augimo, tarpinis, ramybės etapas. Plaukelių šalinimo seanso metu, pašalinami tik augimo fazėje esantys plaukeliai, todėl norint pasiekti geriausių rezultatų reikalingas tam tikras procedūrų kursas.

Ar gydymas lazeriu yra efektyvus visiems plaukelių tipams?

Naujausias „MeDioStar Monolith“ lazeris, šiuo metu efektyviausia priemonė nepageidaujamų plaukelių šalinimui. Parinkus tinkamus parametrus, lazeris veikia įvairios spalvos ir storio plaukelius. Efektyviam šviesių plonų plaukelių pašalinimui gali prireikti daugiau procedūrų.

Ar lazerio procedūra yra efektyvi?

„MeDioStar Monolith“ lazeris – šiuo metu efektyviausia priemonė rinkoje nepageidaujamų plaukelių šalinimui. Norint pasiekti geriausius rezultatus, svarbu sudaryti gydymo planą, pagrįstą jūsų odos tipu bei plaukelių spalva ir storiu. Svarbu nuosekliai laikytis specialisto rekomendacijų ir gydymo plano.

Kokių rezultatų turėčiau tikėtis?

Po 4-10 procedūrų galima pasiekti iki 100% nepageidaujamų plaukelių sunaikinimą gydomoje zonoje. Norint išlaikyti pasiektus rezultatus, rekomenduojama atlikti palaikomąją procedūrą 1 kartą per 12 mėn.

Kaip yra atliekama procedūra?

Parengus individualų gydymo planą ir parinkus specialius parametrus, baltu pieštuku padengiami visi odos dariniai plaukelių šalinimo zonoje. Ant odos tepamas plonas skaidraus gelio sluoksnis. Specialiu lazerio antgaliu, skleidžiančiu šviesos impulsą, paveikiami aktyvioje augimo fazėje esantys plaukelių folikulai. Dėka į lazerį įdiegtos vėsinimo sistemos, gydymas yra beskausmis, lazerio veikiamoje vietoje galima jausti švelnų dilgčiojimo pojūtį. Gydymui nereikalingas nuskausminimas.

Koks gali būti šalutinis poveikis?

Gydymas „MeDioStar“ yra efektyvus ir saugus visų tipų odai. Kaip ir bet kokio kito gydymo atveju, negalima visiškai atmesti nepageidaujamo šalutinio poveikio. Po gydymo gali atsirasti odos paraudimas, šilumos pojūtis. Šalutinis poveikis yra panašus į lengvą nudegimą saulėje ir išnyksta praėjus kelioms valandoms po gydymo. Po kelių valandų galite pastebėti odos spalvos pasikeitimus, šašus, pūsleles, odos patamsėjimą ar pašviesėjimą, kurie praeis savaime. Norėdami gauti daugiau informacijos apie galimą šalutinį poveikį, kreipkitės į specialistą.

Kas kiek laiko reikia kartoti procedūrą?

Procedūros paprastai atliekamos kas 4-6 savaites. Atlikus procedūrų kursą, rekomenduojama palaikomosios procedūros 1-2 kartus per 12 mėn.

SVARBU ŽINOTI!

Prieš procedūrą:

  • 4 savaitės prieš procedūrą neatlikite celiulito gydymo procedūrų.
  • 4-6 savaites prieš procedūrą nešalinkite plaukų pincetu, vašku ar elektriniu epiliatoriumi.
  • 1 savaitę prieš procedūrą nesilankykite soliariume ar nesideginkite.
  • Dieną prieš procedūros atlikimą nuskuskite plaukelius planuojamame gydyti plote.
  • Procedūros dieną netepkite kremo, nenaudokite dezodoranto planuojamoje gydyti vietoje.

Po procedūros:

  • 1 savaitę po procedūros venkite tiesioginių saulės spindulių ir nesideginkite soliariume. Jeigu praleidžiate daug laiko lauke, naudokite SPF kremą.
  • Jei pastebite odos sudirgimą, ar kitas odos reakcija, kurios nebuvo paminėtos čia, susisiekite su Jus gydančiu specialistu.
Kainoraštis
Darbo valandos:

Pirm - Penkt – 8:00 - 19:00