Biorevitalizacija

biorevitalizacija-altaderma

Biorevitalizacija

Biorevitalizacija – injekcinė procedūra, atgaivinanti ir drėkinanti odą, atkurianti jos elastingumą ir suteikianti odai skaistumo bei švytėjimo. Šios procedūros metu suleidžiama injekcija, kurios sudėtyje esanti nestabilizuota hialurono rūgštis padeda pasiekti akivaizdžių odos pokyčių. Hialurono rūgštis odai ypač svarbi, tačiau būtent šios rūgšties kiekis žmogaus kūne su amžiumi vis mažėja, dėl to oda netenka drėgmės, elastingumo, tonuso ir atsiranda raukšlių. Biorevitalizacijos metu suleista hialurono rūgštis ne tik drėkina odą, bet ir skatina natūralios hialurono rūgšties gamybą bei aktyvina kolageno sintezę. Ši procedūra tarsi pažadina organizmą ne tik aprūpindama būtinomis medžiagomis, bet ir paskatindama natūralią šių medžiagų gamybą.

Kam skirta ši procedūra?

Biorevitalizaciją rekomenduojama atlikti nuo 30–35 metų. Ši procedūra atliekama veido, kaklo ir dekoltė srityse, nes šios kūno vietos labiausiai veikiamos išorinių veiksnių. Atvirose vietose esanti oda, veikiama išorinių veiksnių, papilkėja, praranda gyvybingumą ir suglemba. Biorevitalizacija – efektyvus būdas stabdyti pasitikėjimą griaunančius odos pokyčius, todėl ši procedūra dažnai taikoma kaip senėjimo profilaktika.
Minėtoji procedūra taip pat rekomenduojama, norint sumažinti ar panaikinti odos pakitimus – randelius, likusius nuo aknės. Nors didelių randų nepanaikins, tačiau tai puikus būdas kovoti su mažais odos pakitimais.
Biorevitalizacija taip pat mėgstama norinčių išlaikyti elastingą, stangrią odą ir atgauti sveiką jos spalvą, šiai papilkėjus. Biorevitalizacijos injekcijų sudėtyje esantis hialuronas taip pat padeda sumažinti mimikos raukšleles.
Pasireiškus stipriai odos dehitracijai, taip pat turinčioms sausą odą ir mėgstančioms dažnai lepintis saulės spinduliais, biorevitalizacija ypač naudinga, nes hialurono rūgštis padeda greičiau atstatyti normalų odos drėgmės lygį.
Biorevitalizacija dažniausiai atliekama kaip atskira procedūra, tačiau, siekiant geriausių rezultatų, atliekama ir prieš, po ar netgi derinant su kitomis odos procedūromis.
Biorevitalizacija nerekomenduojama alergiškiems bent vienai iš medžiagų, esančių injekcijos sudėtyje. Taip pat pacientams, kuriems pasireiškia keloidiniai randai arba nekontroliuojami epilepsijos priepuoliai. Biorevitalizacija negali būti atliekama pasireiškus odos uždegimui procedūros vietoje. Nėštumo ir maitinimo periodu procedūra taip pat neatliekama.

Kaip atliekama biorevitalizacija?

Biorevitalizacijos metu plona adata po oda suleidžiama 3 ml (Ultra) arba 1 ml / 2 ml (Apriline Hydro) injekcija. Injekcijos tipą konsultacijos metu parenka specialistas. Ši procedūra – neskausminga, jos metu gali būti jaučiamas tik minimalus diskomfortas. Net ir patys jautriausi pacientai nejaučia skausmo, nes procedūros metu naudojamas vietinio poveikio anestetiko kremas.
Svarbu pabrėžti, kad siekiant geriausių rezultatų – vienos procedūros nepakaks. Nors jau po pirmos procedūros pastebimi akivaizdūs odos pokyčiai, tačiau specialistai rekomenduoja 2–4 procedūrų kursą. Tikslų procedūrų kiekį gali nustatyti tik specialistas, įvertinęs paciento odos būklę. Svarbu, kad tarp procedūrų praeitų 2–4 savaitės. Atlikus procedūrų kursą, po 3–4 mėnesių rekomenduojama atlikti palaikomąją procedūrą, tuomet rezultatu galėsite džiaugtis dar pusę metų. Suleidus labai didelio tankio inejkcijas, teigiami odos pokyčiai gali išlikti net iki trejų metų. Viena biorevitalizacijos procedūra trunka 1,5 val.

Kokie galimi šalutiniai požymiai?

Dažniausi procedūros šalutiniai požymiai – menkas patinimas ir paraudimas bei nedidelės kraujosrūvos, kurios išnyksta praėjus porai dienų po procedūros. Be jau minėtų požymių, taip pat gali atsirasti ir mažų spuogelių, kurie taip pat išnyksta praėjus kelioms dienoms. Retesni šalutiniai požymiai – alergija ar uždegimas.

Pasirūpinkite oda po procedūros

Atlikus biorevitalizacijos procedūrą, specialisto priežiūros nereikia. Praėjus kelioms dienoms po procedūros, oda atsistato, tačiau gijimo laikotarpiu svarbu patiems pasirūpinti oda:
  • Pirmą dieną po procedūros nerekomenduojama naudoti makiažo
  • Drėkinti veidą rekomenduojama tik praėjus parai po procedūros
  • Pirmosis dienomis po procedūros rekomenduojama miegoti ant nugaros. 
  • Savaitę nerekomenduojama degintis ir lankytis pirtyse
  • Bent savaitę po procedūros nerekomenduojama vartoti alkoholio 
  • Dvi savaites nerekomenduojamas vietų, kuriose buvo atlikta injekcija, masažas
  • Maudantis rekomenduojama vengti šilto vandens 
  • Patartina veidą šluostyti tik švelniu rankšluosčiu
Registracija
Darbo valandos:

Pirm - Penkt – 8:00 - 19:00